Misja

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
J.Korczak

Nasze Niepubliczne Przedszkole „Akademia Miki” oraz Klub Maluszka “Mini Miki” powstało z myślą o rodzicach, dla których priorytetem jest zapewnienie dziecku opieki, wszechstronnej edukacji i rozwoju na najwyższym poziomie oraz bezpiecznej i mądrej zabawy pod okiem profesjonalnej kadry.

Pragniemy, by w naszej placówce dzieci miały możliwość indywidualnego i wielokierunkowego rozwoju, a zdobywając wiedzę i nowe umiejętności świetnie się przy tym bawiły.

Dokładamy wszelkich starań, by „Akademia Miki” oraz “Mini Miki” były miejscem bezpiecznym, przyjaznym dzieciom oraz pełnym atrakcji , które wspólnie odkrywamy .

Dobro dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo. Zapewniamy przy tym aktywności twórcze i edukacyjne dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka.

Naszym celem jest przygotowanie dzieci do odnoszenia sukcesów na dalszych etapach edukacji oraz wzbudzanie kreatywności i aktywności.

Serdecznie życzymy sobie i Państwu współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku, a dzieciom, by z naszej współpracy czerpały jak najwięcej korzyści i radości.