OPŁATY

Wpisowe 199 zł – jednorazowa opłata bezzwrotna

UWAGA!
W ZWIĄZKU Z UDZIAŁEM KLUBU MINI MIKI W PROGRAMIE MALUCH + W ROKU 2019 OPŁATA MIESIĘCZNA WYNOSI :

850 ZŁ

W cenie pakietu od 6:00 do 17:00 wliczone jest wyżywienie.

Serwowane są 4 posiłki dziennie:

śniadanie

II śniadanie

obiad

podwieczorek

Jadłospis układany jest przez dietetyka, który dba o to, aby potrawy serwowane naszym Maluszkom posiadały wszystkie składniki konieczne do zdrowego rozwoju dzieci oraz miały odpowiednią ilość kalorii. Uwzględniamy potrzeby żywieniowe dzieci alergicznych. Rodzice mogą zapoznać się z jadłospisem na naszej tablicy.
W naszym klubiku nie zmuszamy dzieci do jedzenia, natomiast staramy się je umiejętnie do tego zachęcać. Staramy się także wprowadzać dzieci w świat kultury związanej ze spożywaniem posiłków (np. używanie sztućców, serwetek, odpowiednia pozycja przy stole).

Opłaty:
Opłaty są pobierane do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na konto bankowe lub gotówką w biurze przedszkola.
Numer konta :

ING Bank Śląski