O nas

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Muzyczne „Akademia Miki” działa zgodnie z ustawą o systemie oświaty i zarządzeniem MEN w sprawie prowadzenia placówek niepublicznych.

Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Krakowie

Nasza „Akademia Miki” została wpisana do rejestru placówek niepublicznych

Przedszkole posiada własny duży ogrodzony ogród z przyjaznym dzieciom placem zabaw, spełniającym wymogi bezpieczeństwa oraz parking.

Teren ogrodu oraz najbliższe otoczenie przedszkola wraz z parkingiem jest objęte całodobowym monitoringiem wizyjnym.

Posiadamy przestronne, nowoczesne sale  doskonale przystosowane i wyposażone do potrzeb przedszkolaków. Dodatkowo dysponujemy ogromną salą SI, wykorzystywaną również do spotkań z rodzicami, warsztatów, występów artystycznych i  teatralnych, a jednocześnie akademii i przedstawień.

Dla większego komfortu dzieci oraz w trosce o ich zdrowie wszystkie sale zostały wyposażone w ogrzewanie podłogowe.